Twitter Takipçi Satın Al 

Neden Twitter takipçisi satın almalısınız? Twitter üzerinde satın alacağınız takipçiler sizlerin daha büyük bir kitleye hitap etmesinde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Satın aldığınız takipçiler organik (gerçek) takipçiler olduğu için Twittlerinizi Re-Tweet atabilir ve daha fazla kullanıcıya erişmenizi sağlayabilir. Bunların yanı sıra satın aldığınız takipçiler gönderilinizi beğendiği zaman diğer kullanıcıların anasayfalarında Twitleriniz gözükeceği için mükemmel bir erişim yakalama fırsatını sizlere sunmaktayız. 

 

Twitter Takipçi Satın Alırken Neden Bizi Tercih Etmelisiniz  

Paketimizin içerisinde bulunan kullanıcılar (bot) değildir. Bot kullanıcılar sadece takipçi olarak görünür. Profilinizde bulunan Tweetler, Re-Tweetler üzerinde bir etkileşimde bulunmadığı için sizlere bir fayda sağlamaz. Fakat bizim paketimizde bulunan takipçiler tamamen organik ve profilinizde etkileşim getirecek takipçilerden oluşmaktadır. Tweetler, Re-Tweetler için gerçek kullanıcılardan beğeni, yorum almak ister misiniz? O halde tercihiniz biz olmalıyız.   

 

 

Twitter Takipçi Satın Almak Ne İşe Yarar?  

 

 

Satın aldığınız Türk takipçiler sizlere gerçek bir kitle yakalamanız için bir şans sunar. Elde ettiğiniz takipçiler ile Twitter profillerine Tweet ya da Re-Tweet olarak reklam verebilir ve maddi olarak para kazanabilirsiniz. Bunların yanı sıra belirli bir kitleye erişmek için takipçilerinizi kullanıp sponsor bulabilirsiniz. Bulduğunuz sponsor ile çekiliş düzenleyebilir ve daha fazla kitleye hitap edebilirsiniz.   

 

 

Bütün bunların yanı sıra bir proje için hesabınızı kullanabilirsiniz. Bütün takipçileriniz organik olduğu için projede başarı şansınız artar ve PR değerlerinizi her geçen gün daha fazla arttırabilirsiniz.   

 

 

 

 

Takipçinin Gelmesi Ne Kadar Sürer?  

 

 

Sistem üzerinde olan yoğunluğa göre takipçi aktarımı değişmektedir. Bot hesap kullanmadığımız için listemiz her geçen gün daha çok artıyor ve değişkenlik gösteriyor. Liste değişimi ve sistem yoğunluğunu göz önünde tutarsak takipçinin gün içerisinde gelme garantisi verebiliriz.

twitter takipçi al