Fenomen ve ünlü isimlerde dahil olmak üzere bugüne dek binlerce hesap/kanal'a hizmet sağladık ve sağlamaya devam etmekteyiz.Yapacağınız her alışveriş güvenli ödeme sistemi ile gerçekleşmektedir ve her türlü sorularınızı destek sistemi üzerinden cevaplamaktayız.

TGSOSYAL ailesi 2018 yılında kurulmuş olan ve günümüze kadar başarılı bir şekilde hizmet veren, oldukça güvenilir hizmet veren bir platformdur. Dürüstlük ve güven esaslı hizmet vermeyi hedefleyen Medyadır, İnstagram, TikTok, Youtube, Twitter gibi popüler olan sosyal medya platformlarında ki, erişim imkânınızı en güvenilir takipçi satın al ve kısa yoldan arttırmayı hedefler. Tamamen gerçek ve ister Türk, ister global kişiler ile etkileşim sağlayabilirsiniz. Takipçi satın al ile takipçileriniz ile sosyal medyanız daha aktif olacaktır.

Güvenilir Ödeme İmkanı

Özellikle konu sosyal medya olduğu zaman dolandırıcıların binlerce olduğu internet dünyasında TGSOSYAL, uzman ekibi ve güvenilir ödeme seçenekleriyle müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Yaptığınız hiçbir alışveriş sonunda kart bilgileriniz ya da müşteri bilgileriniz asla site tarafından kullanılamaz ve kaydedilemez.

Bizler dolandırıcılık ve sahtekarlığın çoğaldığı bu sosyal platformda, güvenli alışverişi ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiş bulunmaktayız. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güven de ?

  • Şirketimiz ödeme sistemlerinde PAYTR kullanmaktadır. 
  • PAYTR, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur.
  • Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.

Mail: [email protected]

TGSOSYAL - Sosyal Medya Hizmetleri